People First,
Better Results

Pomáhame ľuďom, značkám a podnikom
naplniť ich rastový potenciál.

Sme tím „Systems Thinkers“

Využívame dáta, technológie a kreativitu na vytvorenie komunikačných stratégií, ktoré budujú značky a generujú predaje. Aby sme identifikovali potenciál pre rast, potrebujeme pohľad na celý komunikačný systém. Preto sme priekopníkmi v oblasti systémového myslenia v komunikácii a biznise.
Naše služby

Pomôžeme vám rásť

Komunikačný systém, ktorý prináša výsledky

Navrhneme vám stratégiu komunikácie v online aj offline médiách, ktorá podporí váš business. Naši experti nastavia merania voči správnym KPIs, identifikujeme a navrhneme riešenia aj dovnútra vašej organizácie.

Performance marketing a digitálna transformácia

Pomôžeme vám s marketingovou automatizáciou, navrhneme riešenie prepojenia dátových platforiem a ich využitie na business výsledky. Nastavíme konverzný funnel, ktorý samozrejme aj spolu s vami optimalizujeme.

Influencer marketing a správa sociálnych médií

Na mieru pripravíme komunikáciu s vašimi fanúšikmi, či už na Facebooku, Instagrame, Youtube alebo LinkedIne. Vyberieme a zmanažujeme pre vás vhodných influencerov, k čomu máme aj unikátne riešenie Influence Power Index.

Funkčný obsah a vlastné médiá

Vytvárame funkčné kreatívy založené na dátach, čím zásadne zvyšujeme ich relevanciu. Od návrhu dizajnu až po dynamické kreatívy prispôsobené platformám. Kompletne zastrešíme celý proces až po produkciu. Nezabúdame ani na SEO.

Výskum, analýzy, technológie a dáta

Náš výskum nie je prezentácia. Analýzy robíme nielen preto, aby sme spoznali spotrebiteľa alebo trh, ale aby sme výsledky vedeli otočiť k lepšiemu výkonu vašich programatických kampaní, a/alebo k optimalizácii voči merateľnému KPI (vrch funnela).

Konzultácie a workshopy

Naši experti poskytujú konzultácie pre každý bod komunikačného systému vrátane technologického auditu. Potrebujete dostať do vašej organizácie know-how, ponúkame širokú paletu workshopov.
Naše práce

Ukážky našich úspešných riešení

Naši klienti

Pomáhame rásť malým aj veľkým
MediaCom Blog

Inšpirujte sa

Ako si správne nastaviť vaše ciele a KPIs

Ako si stanoviť správne KPIs?

Stanovenie si marketingových a obchodných cieľov je náročný proces, no možno ešte náročnejšie je zvoliť si správny spôsob ich merania. Na