V MediaCom-e veríme v People First, Better Results.

Naši ľudia sú pre nás na prvom mieste. Podporujeme talenty, máme vlastnú vzdelávaciu platformu, zúčastňujeme sa lokálnych aj globálnych konferencií, absolvujeme špičkové školenia a webináre. Práve rozvojom našich ľudí dokážeme efektívnejšie rozvíjať podnikanie našich klientov.

 

Aby sme identifikovali potenciál pre rast klienta, potrebujeme pohľad na celý komunikačný systém. Preto sme priekopníkmi v oblasti systémového myslenia v komunikácii a biznise.

 

Naše tímy „Systems Thinkers“ používajú dáta, technológie a kreativitu na navrhovanie komunikačných stratégií, ktoré budujú značky a generujú predaj.

SYSTEMS PLANNERS

Plánujeme komunikačné systémy, ktoré prinášajú výsledky

Na základe analýzy trhu, značky a insightoch o spotrebiteľoch navrhujeme stratégie komunikácie v online aj offline médiách, ktorá podporuje stanovené KPIs s dosahom na váš biznis. Kampane máme pod drobnohľadom od briefu až po vyhodnotenie. Neustále na sebe makáme – stážovali sme v Londýne, či Varšave, máme DIMAQ certifikovaných accountov v digitálnom marketingu, sledujeme nové trendy a stretnete nás na väčšine marketingových konferencií, vrátane Festivalu kreativity v Cannes, kam pocestovali naši víťazi slovenského kola Young Lions v kategórii médiá!

CLIENT SOLUTIONS

S nami uvidíte svetlo na konci funnelu

Performance marketing a digitálna transformácia sú našou vášňou. Pomáhame klientom s marketingovou automatizáciou, navrhujeme riešenia pre prepájanie dátových a technologických platforiem, ktoré využívame na zlepšovanie biznis výsledkov. Nastavujeme konverzné funnely, niekedy aj trojité (!) a všetky ich optimalizujeme. V tíme máme milovníka dashboardov, Google ads profesionálov, Facebook pixel maniakov a nadšencov programaticu.

MEDIACOM BEYOND ADVERTISING

Prepájame kreativitu a dáta

Chodíme síce často v čiernom, ale inak sme naozaj kreatívni! Na mieru pripravujeme komunikáciu s fanúšikmi na Facebooku, Instagrame, Youtube aj LinkedIne. Vyberáme a manažujeme spolupráce s influencermi. Vytvárame funkčný obsah založený na dátach, ich analýze a testovaní, čím zásadne zvyšujeme jeho výkon. Zastrešíme celý proces od návrhu, dizajnu až po produkciu, či už ide o dynamické kreatívy, videá, advertoriály, podcasty či webstránky, všetko prispôsobíme distribučným platformám. Nezabúdame ani na SEO! A náš Art Director si rád zgustne na tvorbe loga, či brandingu značky!

INTERACTION

Efektívne plánujeme digitál

Konzultujeme s klientom nielen implementáciu kampane a nastavenie analytics, ale vieme pomôcť s celým digitálnym ekosystémom. Robíme na mieru šité riešenia podľa potrieb a technologických preferencií značiek. Ak nie sú, ponúkame vlastné, vyladené technológie a produkty vhodné aj pre najnáročnejšie kampane. Od precision marketingu, natívnych kampaní až po dynamické aktivácie vo vyhľadávaní.

 

Posunieme váš digital o úroveň vyššie s využitím našich na mieru šitých výskumov, ktoré vieme obratom pretaviť do cieľových publík. Využívame 1st party data na maximum.

 

Ponúkame aj personalizované dashboardy pre zaneprázdnených manažérov.

OFFLINE MEDIA PLANNING AND BUYING

Optimalizujeme na maximálny zásah

Riadime sa heslom ,,maximálny efekt – minimálne náklady“, vďaka čomu aj s malým budgetom dokážeme doručiť veľké veci! Odporúčame to najlepšie riešenie v rámci televízie, rádia, printu, outdooru či kino reklamy. Kampaňami oslovujeme tých správnych ľudí v správnom čase a na správnom mieste. Sledujeme ceny, máme dlhodobé vzťahy s médiami a radi vyjednávame to najlepšie pre našich klientov. Potvrdí to aj nejeden auditor.

Máme svetové know-how

Sme jednou z najlepších svetových mediálnych sietí na svete a sme súčasťou GroupM a WPP. To nám poskytuje prístup k najbohatším dátam, unikátnemu know-how a benchmarkom na trhu.

Vyhrávame nad konkurenciou

Naša práca nám priniesla šesť titulov Agentúrna sieť roka, čo sa zatiaľ žiadnej inej agentúre nepodarilo.

Media Network
of the Year 2018

Media Network
of the Year 2018

Media Network
of the Year 2018

Media Network
of the Year 2018

Media Network
of the Year 2017

Media Network
of the Year 2017