Prajeme Vám
krásne Vianoce
a vidíme sa
v roku 2021
.

PF 2021

Máme za sebou neštandardný rok. Bol iný, náročnejší, plný lekcií a skúšok. Naučil nás, že bez vzájomnej zodpovednosti, ohľaduplnosti, či trpezlivosti fungovať nevieme. No taký, aký bol rok 2020 pre nás, taký je štandardne pre všetky deti z oddelenia onkologických pacientov. Čelia mnohým prekážkam, ktoré ale zvládajú s úsmevom aj napriek svojmu osudu. Čakajú nás neštandardné Vianoce. A my v MEDIACOMe sme sa rozhodli pomôcť, tým, ktorí to potrebujú. Nech sa tento neštandard, stane našim štandardom.

 

Staňme sa lepšími. Kedy, ak nie na Vianoce?
Pomôžme spoločne.

Komu chceme pomôcť?

Deťom z oddelenia onkologických pacientov, ktorým pomáha nezisková organizácia

Neziskovú organizáciu Deťom s rakovinou (DSR) tvorí tím zložený z rodičov detí, vyliečených pacientov a zainteresovaných profesionálov. Vznikli v roku 2015 a fungujú priamo na Klinike detskej hematológie a onkológie NÚDCH Bratislava, kde s deťmi prechádzajú dlhodobú a náročnú liečbu. Ich poslaním je pomáhať a odovzdávať skúsenosti tým, ktorí to potrebujú.

Na čo
prispievame?

Na nákup centrálneho monitorovacieho systému životných funkcií detských onkologických pacientov.

Centrálny monitorovací systém neustále monitoruje životné funkcie detských onkologických pacientov s výrazne oslabenou imunitou. Vďaka tomu sa nielen minimalizuje potreba a frekvencia vstupov zdravotníckeho personálu do leukopenického sterilného prostredia izieb, ale sa aj zvyšuje psychický komfort detských pacientov a ich rodičov. Akonáhle by nastala život ohrozujúca situácia, CMS okamžite alarmuje zdravotnícky personál a pacient môže byť urgentne ošetrovaný. Zabezpečenie tohto prístroja naviac zvyšuje pripravenosť prostredia v prípade šírenia infekčných ochorení, akými je aj COVID-19.

Ako vieme
spoločne pomôcť?

Aj symbolická čiastka pomôže rozbehnúť tento projekt. Zvýšme tak bezpečnosť a ochranu života detských onkologických pacientov. Vašu pomoc môžete realizovať:

1. Finančným príspevkom
na účet IBAN: SK‍94 0200 0000‍ 0036 0736 6854

2. Zakúpením štýlových svietiacich produktov LEMUR na e-shope Martinus (tričká, plátenná taška, tetovačky)

3. Darcovskou SMS správou s textom DMS DSR na číslo 877. Cena SMS je 2 €

My v MediaCom-e sme šťastní, že sme tento náročný rok spoločne zvládli. Bol veľkou výzvou. Výzvou bude aj rok 2021, no chceme, aby ste vedeli, že na nás sa môžete vždy spoľahnúť. Prajeme vám krásne Vianoce a vidíme sa v roku 2021.